Linkbuilding

Jesteśmy w stanie pozyskać każdy rodzaj linków dla Twojej witryny. Począwszy od zwyczajnego katalogowania oraz blastów z różnych narzędzi, poprzez pisanie merytorycznych komentarzy, akceptowanych przez moderatorów blogowych. Nie jest dla nas istotne, czy potrzebujesz jedną stronę zaplecza czy tysiąc. Do każdego zlecenia podejdziemy profesjonalnie. Z każdego naszego działania uzyskasz czytelny raport, który bez problemu prześlesz klientowi końcowemu. Nasze usługi to doskonały sposób na optymalizację kosztów Twojej firmy.
Linkbuilding to łańcuch linków.
Działamy również jako podwykonawca. Jeżeli posiadasz dużą agencję interaktywną i nie masz czasu na zwyczajne działania pozycjonerskie, jak tworzenie zaplecz, dodawanie komentarzy lub postów na wybrane tematy – możesz zlecić to nam. Posiadamy własne zasoby oraz bazy tematyczne, pozwalające na przeprowadzanie takich działań praktycznie na każdy temat. Oczywiście, Twoje relacje z klientem są bezpieczne, kontaktujemy się wyłącznie z Tobą – możemy to zawrzeć w odpowiedniej umowie. Uczciwość w biznesie to podstawa.

Zaplecze SEO

Wykonujemy każdy rodzaj zaplecz – zarówno na darmowych platformach blogowych, jak i na szablonach premium. Podejmujemy się również opieki nad zapleczami.

Katalogowanie stron

Dodajemy Twoją stronę do najlepszych polskich katalogów firmowych i ogólnotematycznych. Jeżeli branża, jaką chcesz reklamować posiada tematyczne katalogi – zyskują one priorytet.

Informacja o nowościach

Tworzymy unikalne wizytówki reklamowanej firmy, korzystając z serwisów NAP. Usługa ta możliwa jest tylko dla stron firmowych i znacząco poprawia pozycję strony w lokalnym seo.

Dodawanie ogłoszeń

Korzystamy z ogólnopolskich oraz lokalnych serwisów oferujących umieszczanie ogłoszeń. Poprawia to zdecydowanie widoczność oferty w internecie. Tam gdzie to możliwe dodajemy również odnośnik.

Komentarze na blogach

Dodajemy komentarz na zadbanych, tematycznych blogach. Komentarz może zawierać zarówno sam opis, jak i odnośnik do strony. Nasze komentarze wyglądają na naturalne

Komentarze na forach.

Posiadamy sprawdzoną bazę najlepszych polskich for internetowych, na których można umieścić w profilu lub w jego stopce.

Linkbuilding to proces

KROK 1

Pomysł na słowa
Odpowiednio dobrane słowa kluczowe, to podstawa opłacalności całego przedsięwzięcia. Obecnie nie jest efektywne pozycjonowanie się na jedną frazę. W ramach naszych usług działamy o wiele bardziej szeroko.

KROK 2

Optymalizacja www
Podejmujemy działania mające na celu uzyskanie jak najlepszej widoczności dla algorytmu wyszukiwarki, nie tracąc jednocześnie jej wartości dla Twoich odbiorców.

KROK 3

Odpowiedni Linkbuilding
Pod tą nazwą kryje się rozsądne pozyskiwanie odnośników prowadzących do Twojej witryny. Nasze działanie to znalezienie odpowiednich miejsc oraz dopasowanie ich ilości do potrzeb Twojej witryny.

KROK 4

Raportowanie
Wszystkie nasze działania, jakie podjęliśmy odnośnie Twojej witryny są przedstawiane w przejrzystym raporcie. Raport oraz analiza dalszych kroków, to podstawa do kontynuowania współpracy. Na wszystkie usługi dostajesz fakturę VAT. Działamy legalnie!

Złap z nami kontakt

Jeżeli zainteresowałeś się usługą pozycjonowania – zapraszamy do kontaktu.
Adres
Rzemieślnicza 9
Grodzisk Mazowiecki
Zadzwoń
889-670-381
Email
biuro@urbancreative.pl
https://urbancreative.pl/wp-content/uploads/2017/03/logo_white.png
O nas

Jesteśmy Agencją Interaktywną zajmującą się pozycjonowaniem i tworzeniem stron internetowych. Działamy na terenie Grodziska Mazowieckiego, jednak mamy klientów z całej Polski.

Kontakt

biuro@urbancreative.pl

Tel. 889-670-381

Copyright by UrbanCreative.pl All rights reserved.