Co to dokładnie jest content? To każda treść jaka dotyczy Twojej firmy, lub usług.

Odpowiednio tworzony oraz zarządzany, może być bardzo silnym narzędziem wspierającym cały Twój marketing w Internecie. Nieodpowiednio zaś, może być przyczyną nieporozumień i strat. Jako content rozpatrujemy zarówno prowadzenie bloga firmowego, odpowiednio zoptymalizowane treści na stronie firmowej jak i umieszczanie gościnnych wpisów w innych blogach, komentarze, filmy, social media. Dzięki odpowiednio wypromowanym treściom, możesz zdecydowanie zwiększyć dochody Twojej firmy.

//urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/01/sketching-creative-draw-pencil-design-K8BQP7V-scaled.jpg

Klienci nieustannie poszukują nowych informacji o produktach, bądź usługach, które ich interesują. Dzięki odpowiednim działaniom marketingowym możemy sprawiać, aby trafiali na nasze strony, przykuwające ich uwagę ciekawymi oraz potrzebnymi informacjami. Specjaliści z UrbanCreative Ci w tym pomogą.

Nasz zespół wspomoże Twoją firmę w przejściu na wyższy poziom marketingu sieciowego. W obszar naszych usług wchodzi:

  • Opracowanie strategii conent marketingu
  • Publikacja contnentu w odpowiednich miejscach
  • Synergia z sygnałami z Social Mediów
  • Analityka skuteczności działań

Content marketing to proces - jak on przebiega?

Opracowanie Strategii

Nie da się przedstawić przykładowej strategii, która pasowałaby do każdej firmy. Dlatego też UrbanCreative traktuje Was indywidualnie. Każdy dostanie strategię szytą na miarę.

Tworzenie Contentu

Zajmiemy się tworzeniem odpowiednich treści na platformy, które wybraliśmy podczas kreowania strategii. Treści będą zoptymalizowane oraz dostosowane do specyfiki różnorodnych platform.

Umieszczenie treści

W tej fazie procesu umieszczamy wypracowany content w odpowiednich miejscach. Ich ilość oraz jakość zależy od przyjętego w strategii budżetu oraz zawartych w niej ustaleń.

Panujemy nad treścią

Monitorujemy działanie stron, na których zostały umieszczone treści, reagujemy na potencjalne błędy oraz eliminujemy je.

//urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/01/footer_logo.png