Kompleksowość - To słowo klucz w naszej ofercie

Jesteśmy w stanie pozyskać każdy rodzaj linków dla Twojej witryny. Począwszy od zwyczajnego katalogowania oraz blastów z różnych narzędzi, poprzez pisanie merytorycznych komentarzy, akceptowanych przez moderatorów blogowych. Nie jest dla nas istotne, czy potrzebujesz jedną stronę zaplecza czy tysiąc. Do każdego zlecenia podejdziemy profesjonalnie. Z każdego naszego działania uzyskasz czytelny raport, który bez problemu prześlesz klientowi końcowemu. Nasze usługi to doskonały sposób na optymalizację kosztów Twojej firmy.

//urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/01/company-coworkers-discussing-ideas-in-office-PY6AFSN-scaled.jpg

Działamy również jako podwykonawca. Jeżeli posiadasz dużą agencję interaktywną i nie masz czasu na zwyczajne działania pozycjonerskie, jak tworzenie zaplecz, dodawanie komentarzy lub postów na wybrane tematy – możesz zlecić to nam. Posiadamy własne zasoby oraz bazy tematyczne, pozwalające na przeprowadzanie takich działań praktycznie na każdy temat. Oczywiście, Twoje relacje z klientem są bezpieczne, kontaktujemy się wyłącznie z Tobą – możemy to zawrzeć w odpowiedniej umowie. Uczciwość w biznesie to podstawa.

Jakie linki możemy zdobyć

Zaplecza SEO
Wykonujemy każdy rodzaj zaplecz - zarówno na darmowych platformach blogowych, jak i na szablonach premium. Podejmujemy się również opieki nad zapleczami.
Katalogowanie stron
Dodajemy Twoją stronę do najlepszych polskich katalogów firmowych i ogólnotematycznych. Jeżeli branża, jaką chcesz reklamować posiada tematyczne katalogi - zyskują one priorytet.
Wizytówki NAP
Tworzymy unikalne wizytówki reklamowanej firmy, korzystając z serwisów NAP. Usługa ta możliwa jest tylko dla stron firmowych i znacząco poprawia pozycję strony w lokalnych wynikach.
Dodawanie ogłoszeń
Korzystamy z ogólnopolskich oraz lokalnych serwisów oferujących umieszczanie ogłoszeń. Poprawia to zdecydowanie widoczność oferty w internecie. Tam gdzie to możliwe dodajemy również odnośnik.
Komentarze na blogach
Dodajemy komentarz na zadbanych, tematycznych blogach. Komentarz może zawierać zarówno sam opis, jak i odnośnik do strony. Nasze komentarze wyglądają na naturalne
Komentarze na forach
Posiadamy sprawdzoną bazę najlepszych polskich for internetowych, na których można umieścić w profilu lub w jego stopce.
//urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/01/footer_logo.png