Pozycjonowanie to proces polegający na lepszej widoczności Twojej strony w wynikach wyszukiwarki

Polacy najbardziej przekonali się do wyszukiwarki Google, przyjęło się jej wyniki jako wyznacznik pozycji witryny. Wraz z rozwojem wyszukiwarki, zmieniało się również podejście agencji interaktywnych do pozycjonowania (SEO).

UrbanCreative dzięki swoim działaniom może znacząco podnieść pozycję Twojej firmy w wynikach wyszukiwarek, a także wygenerować realny ruch klientów na witrynie Twojej firmy. Dzięki naszym działaniom, potencjalni klienci dowiedzą się o ofercie Twojej firmy, Ty będziesz mógł skupić się na zarządzaniu przedsiębiorstwem. Pozycjonowanie jest równie istotne jak posiadanie odpowiednio zoptymalizowanej strony www. Odpowiednia strona to podstawa e-marketingu.

//urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/01/search-searching-online-network-website-concept-B56ENR8-scaled.jpg

Pozycjonowanie da pożądany efekt wyłącznie na odpowiednio przygotowanych do tego witrynach. Dlatego też, pierwszą rzeczą, którą robić powinna każda agencja jest analiza posiadanej przez klienta strony www. Przyglądamy jej się głównie pod kątem odpowiedniej optymalizacji, treści na niej zawartych oraz prowadzących do niej odnośników (linkbuilding). Oczywiście szereg z tych kroków nie ma miejsca gdy utworzeniem witryny internetowej zajmie się nasza agencja.

Głównym zadaniem witryny Twojego przedsiębiorstwa jest sprzedaż usług lub towarów. Dlatego po przeprowadzonej analizie, przedstawiamy Ci w przystępnej formie proponowane przez nas zmiany. Nie wprowadzamy żadnych zmian bez dyskusji i Twojej akceptacji! Współpracując z UrbanCreative zyskujesz partnera biznesowego, który ma dokładnie ten sam cel biznesowy jak Ty – intensyfikować zarobki. Odpowiednia optymalizacja, która kończy się zmianami na witrynie, bądź treściach na niej zawartych – to podstawa dobrego SEO. Możesz zlecić nam wyłącznie analizę i optymalizację strony.

Pozycjonowanie to proces - jak on przebiega?

Poszukiwanie słów kluczowych

Odpowiednio dobrane słowa kluczowe, to podstawa opłacalności całego przedsięwzięcia. Obecnie nie jest efektywne pozycjonowanie się na jedną frazę. W ramach naszych usług działamy o wiele bardziej szeroko.

Optymalizacja strony www

Podejmujemy działania mające na celu uzyskanie jak najlepszej widoczności dla algorytmu wyszukiwarki, nie tracąc jednocześnie jej wartości dla Twoich odbiorców.

Odpowiedni linkbuilding

Pod tą nazwą kryje się rozsądne pozyskiwanie odnośników prowadzących do Twojej witryny. Nasze działanie to znalezienie odpowiednich miejsc oraz dopasowanie ich ilości do potrzeb Twojej witryny.

Raportowanie, analiza i rozliczenie

Wszystkie nasze działania, jakie podjęliśmy odnośnie Twojej witryny są przedstawiane w przejrzystym raporcie. Raport oraz analiza dalszych kroków, to podstawa do kontynuowania współpracy. Na wszystkie usługi dostajesz fakturę VAT. Działamy legalnie!

Obecność w sieci.
Praktycznie nikt nie wpisuje dziś adresów internetowych firm. Ludzie poszukują konkretnych usług lub towarów zadając wyszukiwarkom konkretne pytania.
Dotarcie do klientów.
Wykonując pozycjonowanie Twojej strony firmowej, zapewniamy, iż zostanie ona obejrzana przez Twoich potencjalnych klientów. Od Ciebie zależy czy zostaną przy Twojej firmie
Informacja o nowościach
Pozycjonowanie to również możliwość zbudowania bazy lojalnych klientów, których będzie łatwo informować o nowościach w Twojej firmie. Nie marnuj takiej szansy!
Oszczędność środków
Pozycjonowanie w wynikach organicznych, które wykonuje UrbanCreative - to jedna z najtańszych dostępnych form promocji własnego biznesu.
Dywersyfikacja klientów
SEO - to jeden z kanałów dotarcia do klientów. Jeżeli go nie masz, nie pozyskujesz ich! Nie warto tracić klientów z oczu.
Uwaga klientów
Jeżeli klient widzi reklamę Twojej firmy przy pomocy różnych kanałów dotarcia, zyskujesz większą szansę na pozyskanie go!
//urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/01/footer_logo.png