Tworzenie stron www przez UrbanCreative charakteryzuje:

Posiadanie strony internetowej stanowi podstawę obecności każdej firmy w internecie. Dobrze wykonana, schludna strona internetowa staje się naszą wizytówką w e-marketingu, jednym z pól interakcji z potencjalnym klientem. Obecnie w fazie rozwoju internetu mobilnego i nośników do jego obsługi, bardzo istotne jest tworzenie tzw. stron responsywnych, czyli takich, które z powodzeniem otwierają się zarówno na komputerach, laptopach, tabletach oraz smartfonach. Takie strony wykonuje UrbanCreative.

//urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/01/web-template-website-design-concept-PZMWPL6.jpg

W naszej ofercie, każdy klient jest indywidualnie określany. Jeżeli prowadzisz małą, lokalną firmę to nie masz potrzeby posiadania strony za kilka tysięcy złotych. Przedstawimy Ci ofertę skrojoną na miarę!

Nasza agencja zajmuje się również pozycjonowaniem stron, a istotnym warunkiem udanego pozycjonowania jest odpowiednio przygotowana strona www. Zamawiając stronę u nas, masz pewność, iż będzie ona przygotowana pod kątem SEO.

Jak tworzymy stronę www

Analiza i Benchmarking

Na początek musimy dowiedzieć się, czego oczekujesz, jakie strony lubisz oraz jakie ma Twoja konkurencja. Staramy się dostrzec Twoją przewagę nad konkurencją i pokazać to na stronie www.

Projekt Struktury

Jako pierwszy przedstawimy Ci projekt struktury. Dzięki temu ustalimy, jakie informacje będą przedstawiane klientowi w odpowiedniej kolejności. Ciężki etap.

Projekt Graficzny

Po zbudowaniu logiki informacji na stronie, zostanie Ci przedstawiona nasza propozycja graficzna. Tutaj jeszcze możemy pozwolić sobie na większe zmiany.

Testy Wewnętrzne

Przed startem witryny, dostajesz ją do własnej dyspozycji. Przeprowadzamy testy, usuwamy ewentualne niedociągnięcia i decydujemy kiedy nastąpi start witryny.

Start właściwy

Uruchamiamy stronę www na Twojej domenie. Zapewniamy przez pewien czas wsparcie techniczne, możemy również zająć się prowadzeniem witryny na codzień.

Jakie są nasze strony?

Responsywne
Każda stworzona przez nas strona www jest responsywna. Oznacza to, iż nie stracisz klientów, którzy posługują się urządzeniami mobilnymi. Strona wyświetli się prawidłowo na każdym urządzeniu.
SEO Friendly
Strony wykonane przez UrbanCreative.pl, charakteryzują się również przygotowaniem ich do późniejszego pozycjonowania. Dzięki odpowiedniej optymalizacji, łatwiej osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwarek.
Łatwe w zarządzaniu
Większość strony jakie wykonujemy, oparte są na CMS WordPress. Dzięki temu strony są bardzo łatwo obsługiwane przez klientów, a zarządzanie witryną jest bardzo intuicyjne i proste. Sam wprowadzisz zmiany na stronie.
Dopasowane do klienta
W zależności od Twojego budżetu możemy dopasować stronę. Może to być prosta wizytówka, strona z panelem zarządzania, duży serwis o rozbudowanej strukturze, bądź też jednostronicowy Landing Page.
W pełni kompletne
Zamawiając stronę w UrbanCreative, możesz zlecić nam wszystko co z nią związane. Oprócz wykonania witryny możemy zapewnić m.in. domenę, hosting, pozyjonowanie, kampanie AdWords oraz zarządzanie stroną po wdrożeniu.
Przyjazne dla użytkownika
Strona, jaką od nas otrzymasz jest w pełni użytkowa dla Twojego klienta. Teksty zawarte na stronie są przygotowane zarówno dla człowieka jak i dla wyszukiwarki google. Obsługa strony przez klienta jest intuicyjna.

Jakie rodzaje stron www tworzymy

Jeżeli nie potrzebujesz rozbudowanego systemu do zarządzania stroną, a  Twoja firma jest niedużą i lokalnie działającą, może wystarczyć Ci prosta strona oparta o HTML.  Krótka jej charakterystyka:

  1. Brak panelu zarządzania
  2. Trudność w samodzielnej edycji
  3. Najtańsza opcja
  4. Responsywność
  5. Cena od 1000 zł.

Może się jednak okazać, w pełni wystarczająca dla potrzeb Twojej firmy.

https://urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/01/html-note-is-written-on-a-white-sticker-that-hangs-with-a-clothespin-on-a-rope-on-a-background-of_t20_eV3Wr2-500x300.jpg
https://urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/01/wordcamp_t20_xvjnmX-500x350.jpg

Jeżeli poszukujesz strony, którą łatwo będziesz mógł aktualizować, to strona oparta na CMS WordPress jest idealnym wyborem. CMS ten jest w pełni intuicyjny, pozwala na wprowadzanie zmian każdemu. Strony takie są najczęściej wybierane przez klientów i charakteryzują się:

  1. Responsywnością
  2. Ułatwionym pozycjonowaniem
  3. Intuicyjnym panelem zarządzania
  4. Łatwość dodawania treści
  5. Cena od 1800 zł.

Nasza strona firmowa UrbanCreative.pl również oparta jest na systemie WordPress, używamy i polecamy ten wybór!

Czasem potrzebne są strony, które promują konkretny produkt, zachęcając klienta do pewnej interakcji (zapisanie się na newsletter, zakup produktu itp). Również taką stronę możesz zlecić nam, a z przyjemnością ją wykonamy. Również tutaj można wykorzystać HTML lub WordPress. Oba wykonania są dobrym wyborem, który pozwoli zrealizować założony cel.

Cena takiej strony to koszt od 1000 zł.

https://urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/01/the-road-to-the-clouds-somewhere-in-tibet-just-before-the-storm-photo-was-taken-from-the-bus-window_t20_Ae0wYZ-500x300.jpg
//urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/01/footer_logo.png