Content Marketing

Odpowiednio tworzony oraz zarządzany, może być bardzo silnym narzędziem wspierającym cały Twój marketing w Internecie. Nieodpowiednio zaś, może być przyczyną nieporozumień i strat. Jako content rozpatrujemy zarówno prowadzenie bloga firmowego, odpowiednio zoptymalizowane treści na stronie firmowej jak i umieszczanie gościnnych wpisów w innych blogach, komentarze, filmy, social media. Dzięki odpowiednio wypromowanym treściom, możesz zdecydowanie zwiększyć dochody Twojej firmy.
https://urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/04/content-scrabble-scrabbles-scrabble-letters-scrabble-words-scrabble-tiles-word-words-letters-and_t20_3QOvX3.jpg

Klienci nieustannie poszukują nowych informacji o produktach, bądź usługach, które ich interesują. Dzięki odpowiednim działaniom marketingowym możemy sprawiać, aby trafiali na nasze strony, przykuwające ich uwagę ciekawymi oraz potrzebnymi informacjami. Specjaliści z UrbanCreative Ci w tym pomogą.

Nasz zespół wspomoże Twoją firmę w przejściu na wyższy poziom marketingu sieciowego. W obszar naszych usług wchodzi:

  • Opracowanie strategii content marketingu
  • Publikacja contentu w odpowiednich miejscach
  • Synergia z sygnałami z Social Mediów
  • Analityka skuteczności działań

Content Marketing to proces

KROK 1

Opracowanie strategii
Nie da się przedstawić przykładowej strategii, która pasowałaby do każdej firmy. Dlatego też UrbanCreative traktuje Was indywidualnie. Każdy dostanie strategię szytą na miarę.

KROK 2

Tworzenie contentu
Zajmiemy się tworzeniem odpowiednich treści na platformy, które wybraliśmy podczas kreowania strategii. Treści będą zoptymalizowane oraz dostosowane do specyfiki różnorodnych platform.

KROK 3

Umieszczanie treści
W tej fazie procesu umieszczamy wypracowany content w odpowiednich miejscach. Ich ilość oraz jakość zależy od przyjętego w strategii budżetu oraz zawartych w niej ustaleń.

KROK 4

Panujemy nad treścią
Monitorujemy działanie stron, na których zostały umieszczone treści, reagujemy na potencjalne błędy oraz eliminujemy je

Złap z nami kontakt

Jeżeli zainteresowałeś się usługą pozycjonowania – zapraszamy do kontaktu.
Adres
Rzemieślnicza 9
Grodzisk Mazowiecki
Zadzwoń
508-150-920
Email
biuro@urbancreative.pl
https://urbancreative.pl/wp-content/uploads/2017/03/logo_white.png
O nas

Jesteśmy Agencją Interaktywną zajmującą się pozycjonowaniem i tworzeniem stron internetowych. Działamy na terenie Grodziska Mazowieckiego, jednak mamy klientów z całej Polski.

Kontakt

biuro@urbancreative.pl

Tel. 508-150-920

Copyright by UrbanCreative.pl All rights reserved.