Social Media

Kampanie reklamowe w sieciach społecznych (social media) to potężne narzędzie marketingowe.

Odpowiednio wykorzystane pozwalają zwiększyć efektywność tradycyjnych działań marketingowych, wliczając w to te internetowe – SEO i SEM.

Pomagają w zbudowaniu sieci lojalnych klientów, których bardzo łatwo informować o nowych usługach lub produktach. UrbanCreative.pl zorganizuje Twojej firmie reklamę w sieciach społecznościowych (nie tylko Facebook), a także poprowadzi profile Twojego przedsiębiorstwa.

Nie marnuj potencjału jaki dają Social Media – zacznij dzięki nim zarabiać.

Rynek dostępnych sieci społecznościowych nie ogranicza się wyłącznie do facebooka. Oczywiście pozostaje on podstawową platformą wykorzystywaną do tego typu działań. Jednak nie powinno zapominać się o innych portalach. Dla firm, które mają możliwość wykonywania ciekawych fotografii – bardzo przydatny może okazać się instagram. Również twitter czy pinterest mają swoje zasięgi.

Co ważne, social media mogą posłużyć do sprzedawania towaru lub usług, jednak o wiele lepiej traktować je jako budowanie społeczności wokół Twojej firmy – co później przeradza się w zwiększenie sprzedaży. Jeżeli jednak Twoje profile społecznościowe przypominają z wyglądu OLX – to nie jest to dobre rozwiązanie.

https://urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/04/social-media_t20_dolyWl.jpg

Dlaczego Social Media są ważne

  • Nie jest ważne jaka jest Twoja firma i co oferuje. Twoi klienci na pewno są obecni w social mediach i z całą pewnością można ich biznesowo zaangażować. Odpowiednio prowadzone profile społecznościowe to duża wartość dodana dla każdego przedsiębiorcy.
  • Jeżeli Twoja firma oferuje produkty lub usługi, z całą pewnością znajdą się ludzie, którzy będą szukali opinii o nich w social mediach. Nasza oferta pozwoli Twojej firmie do nich dotrzeć oraz uczynić ich klientami właśnie Twojego przedsiębiorstwa.
  • Social media to najlepszy kanał na pozyskanie opinii od Twoich klientów. Dzięki profilom społecznościowym dowiesz się co klienci cenią w Twojej firmie, a co można by w niej poprawić. Nie lekceważ wartości dodanej płynącej z social mediów.
  • Zamiast tracić czas na zajmowanie się firmowymi kanałami społecznościowymi, lepiej zająć się tym, co przynosi Twojej firmie pieniądze. Skup się na pomnażaniu majątku firmowego, a zarządzanie social mediami pozostaw nam.

Strategia reklamy

Diagnozujemy mocne oraz słabe strony Twojej firmy. Planujemy jak wykorzystać dostępne kanały reklamowe z korzyścią dla Twojego przedsiębiorstwa.

Kampanie reklamowe

Oferujemy zarządzanie kampaniami reklamowymi w Social Mediach. Zarządzamy ustawieniami w obrębie zamówionego budżetu.

Informacja o nowościach

Tworzymy content reklamy w social mediach. Oferujemy zarówno pisanie tekstów reklamowych jak i tworzenie grafiki do reklam.

Złap z nami kontakt

Jeżeli zainteresowałeś się usługą pozycjonowania – zapraszamy do kontaktu.
Adres
Rzemieślnicza 9
Grodzisk Mazowiecki
Zadzwoń
889-670-381
Email
biuro@urbancreative.pl
https://urbancreative.pl/wp-content/uploads/2017/03/logo_white.png
O nas

Jesteśmy Agencją Interaktywną zajmującą się pozycjonowaniem i tworzeniem stron internetowych. Działamy na terenie Grodziska Mazowieckiego, jednak mamy klientów z całej Polski.

Kontakt

biuro@urbancreative.pl

Tel. 508-150-920

Copyright by UrbanCreative.pl All rights reserved.