Tworzenie stron www

Posiadanie strony internetowej stanowi podstawę obecności każdej firmy w internecie. Dobrze wykonana, schludna strona internetowa staje się naszą wizytówką w e-marketingu, jednym z pól interakcji z potencjalnym klientem. Obecnie w fazie rozwoju internetu mobilnego i nośników do jego obsługi, bardzo istotne jest tworzenie tzw. stron responsywnych, czyli takich, które z powodzeniem otwierają się zarówno na komputerach, laptopach, tabletach oraz smartfonach. Takie strony wykonuje UrbanCreative.

W naszej ofercie, każdy klient jest indywidualnie określany. Jeżeli prowadzisz małą, lokalną firmę to nie masz potrzeby posiadania strony za kilka tysięcy złotych. Przedstawimy Ci ofertę skrojoną na miarę!

Nasza agencja zajmuje się również pozycjonowaniem stron, a istotnym warunkiem udanego pozycjonowania jest odpowiednio przygotowana strona www. Zamawiając stronę u nas, masz pewność, iż będzie ona przygotowana pod kątem SEO.

https://urbancreative.pl/wp-content/uploads/2020/04/marketing_t20_1QNdvn.jpg
Jakie strony tworzymy?

Responsywne

Każda stworzona przez nas strona www jest responsywna. Oznacza to, iż nie stracisz klientów, którzy posługują się urządzeniami mobilnymi. Strona wyświetli się prawidłowo na każdym urządzeniu.

SEO Friendly

Strony wykonane przez UrbanCreative.pl, charakteryzują się również przygotowaniem ich do późniejszego pozycjonowania. Dzięki odpowiedniej optymalizacji, łatwiej osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwarek.

Łatwe w edycji

Większość strony jakie wykonujemy, oparte są na CMS WordPress. Dzięki temu strony są bardzo łatwo obsługiwane przez klientów, a zarządzanie witryną jest bardzo intuicyjne i proste. Sam wprowadzisz zmiany na stronie. !

Dopasowanie do klienta

W zależności od Twojego budżetu możemy do niego dopasować stronę. Może to być prosta wizytówka, strona z panelem zarządzania, duży serwis o rozbudowanej strukturze, bądź też jednostronicowy Landing Page.

W pełni kompletne

Zamawiając stronę w UrbanCreative, możesz zlecić nam wszystko co z nią związane. Oprócz wykonania witryny możemy zapewnić m.in. domenę, hosting, pozycjonowanie, kampanie AdWords oraz zarządzanie stroną po wdrożeniu

Przyjazne dla użytkownika

Strona, jaką od nas otrzymasz jest w pełni użytkowa dla Twojego klienta. Teksty zawarte na stronie są przygotowane zarówno dla człowieka jak i dla wyszukiwarki google. Obsługa strony internetowej przez klienta jest intuicyjna.

Projektowanie strony internetowej to proces

KROK 1

Analiza i Benchmarking
Na początek musimy dowiedzieć się, czego oczekujesz, jakie strony lubisz oraz jakie ma Twoja konkurencja. Staramy się dostrzec Twoją przewagę nad konkurencją i pokazać to na stronie www.

KROK 2

Projekt struktury
Jako pierwszy przedstawimy Ci projekt struktury. Dzięki temu ustalimy, jakie informacje będą przedstawiane klientowi w odpowiedniej kolejności. Ciężki etap.

KROK 3

Projekt graficzny
Po zbudowaniu logiki informacji na stronie, zostanie Ci przedstawiona nasza propozycja graficzna. Tutaj jeszcze możemy pozwolić sobie na większe zmiany.

KROK 4

Testy wewnętrzne
Przed startem witryny, dostajesz ją do własnej dyspozycji. Przeprowadzamy testy, usuwamy ewentualne niedociągnięcia i decydujemy kiedy nastąpi start witryny.

KROK 5

Start właściwy
Uruchamiamy stronę www na Twojej domenie. Zapewniamy przez pewien czas wsparcie techniczne, możemy również zająć się prowadzeniem witryny na codzień.

Złap z nami kontakt

Jeżeli zainteresowałeś się usługą pozycjonowania – zapraszamy do kontaktu.
Adres
Rzemieślnicza 9
Grodzisk Mazowiecki
Zadzwoń
889-670-381
Email
biuro@urbancreative.pl
https://urbancreative.pl/wp-content/uploads/2017/03/logo_white.png
O nas

Jesteśmy Agencją Interaktywną zajmującą się pozycjonowaniem i tworzeniem stron internetowych. Działamy na terenie Grodziska Mazowieckiego, jednak mamy klientów z całej Polski.

Kontakt

biuro@urbancreative.pl

Tel. 508-150-920

Copyright by UrbanCreative.pl All rights reserved.